İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

O Ses Türkiye 2024 yılbaşı özel programı var mı? Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Yılbaşı Konukları TAM LİSTE!

TV8 ekranının en sevilen programlarından O Ses Türkiye bombası patladı. Milyonlarca seyirciyi ekran başına çivileyen ses yarışması için geri sayım başladı. Yıllara meydan okuyan O Ses Türkiye yılbaşı programı bilgileri geldi. 2024 yılbaşına sayılı gün kala O Ses Türkiye yılbaşı 2024 konukları listesi geldi. Acun Ilıcalı flaş açıklama geldi. Peki, O Ses Türkiye 2024 ne zaman başlıyor? İşte  O Ses Türkiye yılbaşı konukları..

O SES TÜRKİYE YILBAŞI 2024

Yayınlandığı döneme damga vuran O Ses Türkiye bölümleri merak edildi. Yeni yılın vazgeçilmez programları arasında yer alan O Ses Türkiye yılbaşı programı detayları geldi. Çok sayıda izleyicinin dört gözle beklediği O Ses Türkiye yılbaşı 2024 konuk isimleri belli oldu. Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı düğmeye bastı. 2024 yılbaşına geri sayıma başlayan vatandaşlara O Ses Türkiye yılbaşı bilgileri verildi. O Ses Türkiye yılbaşı jüri koltuğunda Muhteşem Yüzyıl dizsinde canlandırdığı Hürrem karakteriyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli oturacağı açıklandı. Sosyal medyanın en çok konuştuğu O Ses Türkiye yılbaşı konukları açıklandı.

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Acun Ilıcalı’nın ekrana getirdiği O Ses Türkiye programı 024 yılbaşı özel konseptiyle dikkat çekti. Medya patronu Acun Ilıcalı, ekranların sevilen programı Beyaz Show’un da 2024 yılbaşında yayında olacağı bilgisini verdi. Öte yandan 2024 yılbaşı özel konsepti ile TV8 ekranındaki yerine yerleşen O Ses Türkiye konuk listesi merak konusu oldu. 2024 yılbaşı gecesi TV8 ekranlarında yayına girecek olan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümde bazı isimler gündeme geldi. Sosyal medyanın en çok tartışılan gündem maddesinin detayları incelendi. Twitter’da 31 Aralık pazar gecesi yaşanacak 2024 yılbaşı programında O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına konuk olacak isimler Ceren Karakoç, Buse Meral, Lohusa filmi oyuncuları, Devrim Özkan ve Özgü Kaya olduğu iddia edildi.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI 2024 BİLET FİYATLARI

Henüz bilet satışı aktif olmamıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir