İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yabani 15. Bölüm Tek Parça Yabani Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Son haftaların en çok izlenen ve en yakından takip edilen dizilerinden Yabani, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dram dolu hikayesiyle seyircinin ilgisini çeken yapım, özellikle sosyal medyada çok konuşuluyor. Yaman Ali’nin iki ailesi arasında sıkışıp kaldığı anlar yüreğinize dokunuyor. Yabani yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yabani son bölüm tek parça full izle…

Yabani 15. bölümde; Umut, Serhan’ın oyununa kurban giderek hayatını kaybetmiştir.

Umut’un ölümü ise Asi, Cesur ve Yaman Ali’nin gerçek anlamda yıkılmasına sebep olur. Kardeşler yas havasına bürünecektir. Fakat Umut, tam da ismine yaraşır şekilde Ece de dahil olmak üzere pek çok insanı kurtaracak şekilde dünyaya veda edecektir.

Yaman Ali, Asi ve Cesur yaşadıkları büyük acının ardından farklı yönlere dağılır.

Asi kendisini gettoya atar. Alaz ise onu yalnız bırakmayacak ve suç ortağı olacaktır. Alaz ve Asi ikilisinin ateşini korlayan yer bu sefer Alaz’ın cehenneminde yanacaklardır. Alaz Asi’den, Asi ise Alaz’dan beklenmedik hareketler görecektir.

Cesur ise Umut’un ölümünün ardından büyük bir pişmanlık yaşamaktadır.

Gözlerini açtığında yanında Çağla olacaktır. Fakat onu rüyadan uyandıran ve bambaşka bir motivasyon veren isim Serhan’dır. Bunu yaparken hiç düşünmemiştir bile. Bu motivasyon ile birlikte Cesur, şimdiye kadar adım atmaya korktuğu tüm yollara yürüyecektir. Günün sonunda kendi evlerinde tekrar buluşan Asi ve Cesur, Umut’un yokluğuyla tokat yemiş gibi olacaktır.

Tüm bu sırada Yaman Ali tamamen dağılmış durumdadır.

Ancak imdadına Rüya koşacaktır. Yaralı halde bulduğu Yaman Ali’yi alıp Güven’in yanına götürür. Yaman ise Metin’den aldığı bilgilerle Umut’un katilinin peşine düşen Güven’in planına dahil olmak istemektedir. Metin ise hastanenin önünden Serhan tarafından tutuklatılmıştır. Ardından geçmişten gelen bir kanıtı Şebnem’in önüne sunacak ve kızı Rüya’yla kaybettiği tüm yılları kazanmak için büyük bir adım atacaktır.

Metin’in varlığı bir yana dursun, geçmişten getirdiği kanıt, hem Serhan hem de Şebnem için büyük bir tehlike arz etmektedir.

Serhan, oyununun sonuçlarının doğurduğu, daha önce hiç düşünmediği problemler ile ilgilenmektedir. Yolları Güven ve Yaman ikilisiyle kesişir. Artık Güven’i tamamen oyun dışı bırakmaya kararlıdır. Yaman Ali’nin gerçek babası olduğu bilgisinden kurtulmaya çalıştığı sırada hiç ummadığı biri bu gerçeği gün yüzüne çıkartır.

Yabani Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Güven, Şebnem ile konuşmasından sonra gitmemeye karar verir. Aldığı bu karar Soysalanlara büyük bir şaşkınlık getirmesinin yanı sıra Serhan için yeni bir planın tohumlarını ekmesine sebebiyet verecektir. Rüya’nın babası Metin’in de hapisten tahliye olması Serhan için ayrı bir gerginlik sebebi olacaktır. İki taraftan sıkıştırılmış Serhan bu durumun içinden nasıl sıyrılacak?

Metin tahliyesinin ardından ilk iş kızı Rüya ve eski eşi Şebnem’in yanına gider. Şebnem’in kendisi hakkında Rüya’ya aksettirdikleri, Metin’i çileden çıkartır. Şebnem ile eskileri konuşmak için adım attığında ise Şebnem onu daha da zor duruma sokmanın yolunu bulacaktır.

Baba gerçeğinden sonra Rüya Asi’ye sığınır. Rüya ile geçirdiği akşamdan sonra onu daha iyi anlayan Asi; Rüyanın tek ilacının Yaman olduğuna inanması üzerine Alaz’ı çok kızdıracak bir hamle yapacaktır. Cesur ise hala iyileşme sürecinde olan prensesi Çağla’nın yüzünü güldürmeye çalışırken Serhan onu görür. Serhan’ın gerçek yüzünü gören Cesur, babasını iyi bir aile babası yerine koyan Yaman; arasında ipler gerilir. Yine de Umut’un hayali olan futbol maçında bir araya gelirler.

Umut yavaş yavaş iyileşmeye başlamış ve ameliyattan sonra hayallerini tek tek gerçekleştirirken kaderin Umut için daha farklı planları olacaktır.

Yabani 15. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

YABANİ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir